Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Czyta nas cały świat

Podsumowanie 2013 roku:

Andrzej_Pisalnik

, rzecznik prasowy , redaktor portalu :

– Drodzy czytelnicy portalu Związku Polaków na Białorusi Znadniemna.pl! Jako portal funkcjonujemy właściwie od września tego roku, ale już możemy z Państwem się podzielić informacją o Waszej aktywności.

Chciało by się zwrócić do Was, drodzy Czytelnicy, jako do Polaków na Białorusi, ale byłoby to nieprawdą. W chwili obecnej czytają nas najczęściej rodacy w Polsce. W okresie funkcjonowania portalu z Polski odwiedziło nas prawie osiem tysięcy rodaków. Prawie tyle samo weszło na portal z komputerów na Białorusi. Duży ukłon od redakcji kierujemy do rodaków w USA, którzy regularnie czytają nasz portal i pod względem krajów odwiedzających nas najczęściej Stany Zjednoczone plasują się na trzecim miejscu po Polsce i Białorusi.

Możemy się pochwalić, że od początku września zarejestrowaliśmy ponad 17 tys. odwiedzin portalu. Nasi czytelnicy dokonali ponad 43 tysiące odsłon stron na portalu. Mieliśmy dni, w których liczba odsłon przekraczała tysiąc. Nie wiemy, czy jest to dużo, czy mało w porównaniu z innymi portalami Polaków za granicą. Zapewniamy wszakże, iż cenne jest dla nas każde wejście i każdy wasz komentarz pod publikacją.

W nowy 2014 rok wchodzimy z pewnym doświadczeniem i możemy Państwu obiecać, iż na naszym portalu zawsze znajdziecie aktualne informacje o życiu Polaków na Białorusi. Zapraszamy do czytania nas i do komentowania naszych publikacji, czyli do współtworzenia portalu, gdyż Wasze komentarze są integralną częścią i pięknym uzupełnieniem tego, co staramy się dla Was napisać.

Mamy marzenie, aby za rok portal Znadniemna.pl był czytany nawet w Antarktydzie. Obecnie nie ma w świecie kontynentu, z którego nie mielibyśmy odwiedzin. Oznacza to, że życiem Polaków na Białorusi interesują się ludzie, żyjący zarówno w Afryce, jak i w obu Amerykach, ale także w dalekiej Australii, czy Japonii. Dziękujemy serdecznie czytelnikom z najbardziej egzotycznych miejsc globu i liczymy na «opanowanie» Antarktydy. Ale podobno pingwiny nie korzystają z Internetu i komputerów 🙂

Not. Iness Todryk-Pisalnik

4 odpowiedzi Czyta nas cały świat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *