Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rada Naczelna ZPB podsumowała drugie półrocze

Podczas obrad oceniono działalność ZPB w okresie czerwiec-listopad 2011r., rozpatrzono aktualne problemy pracy oraz wysłuchano sprawozdania wiceprezesów ZPB. Na posiedzenie Rady również licznie przybyli działacze z terenu.

Anżelika Orechwo nakreśla plan działalności ZPB na najbliższe miesiące

nakreśla plan działalności ZPB na najbliższe miesiące

, jako prezes Rady Naczelnej, tym razem mógł osobiście przywitać wszystkich obecnych. Podziękował działaczom ZPB za wsparcie podczas jego rozprawy sądowej i podkreślił, że właśnie dzięki solidarności teraz jest na wolności.

Następnie wiceprezesi ZPB złożyli sprawozdania z działalności za drugie półrocze. Renata Dziemianczuk bardzo szczegółowo opowiedziała o imprezach kulturalnych, warsztatach i projektach, które już zrealizowano oraz przedstawiła plany na przyszłość.

Mieczysław Jaśkiewicz przedstawił działalność oddziałów w terenie, mówił m.in. o imprezach integracyjnych i sportowych, o wznowieniu działalności oddziałów w niektórych miejscowościach i założeniu nowych.

P.o. prezesa Związku Polaków na Białorusi Anżelika Orechwo złożyła sprawozdanie z działalności organizacji, przedstawiając listę zorganizowanych przedsięwzięć. Opowiedziała również o pracy nad tworzeniem nowych struktur Związkowych.

Na posiedzeniu Rady omowiono również plany na organizację spotkań świąteczno-noworocznych w Grodnie i w terenie.

Tradycyjnie posiedzenie Rady Naczelnej ZPB zakończyło się odśpiewaniem Roty.

GS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *