Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Warsztaty instruktorskie

W dniach 4-6 listopada w Polskiej Szkole Społecznej im. Tadeusza Reytana w Baranowiczach odbyły się warsztaty instruktorskie dla przedstawicieli RSZ Harcerstwo, przeprowadzone przez instruktorów Hufca ZHP Praga-Północ.

warsztaty_harcerze7

W szkoleniu wzięli udział i harcerki z Brześcia, Baranowicz i Grodna, którzy szykują się lub już pełnią funkcje instruktorskie i prowadzą własne drużyny harcerskie czy gromady zuchowe.

Warsztaty instruktorskie współorganizowane przez trwały 3 dni, w ich program włączono m.in. zagadnienia: pracy z obrzędowością, systemu małych grup, planowania, rozpisywania i realizacji projektów, metodyki wędrowniczej, form pracy charakterystycznych dla konkretnej grupy wiekowej. Uczestnikom udało się podczas szkolenia zaplanować kilka wspólnych przedsięwzięć do zrealizowania w przyszłym roku, a także poznać miasto oraz nawiązać przyjaźnie. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i nowe więzi zostaną należycie wykorzystane w pracy śródrocznej w jednostkach macierzystych. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

warsztaty_harcerze

warsztaty_harcerze1

warsztaty_harcerze2

warsztaty_harcerze3

warsztaty_harcerze4

warsztaty_harcerze5

warsztaty_harcerze8

warsztaty_harcerze6

warsztaty_harcerze10

warsztaty_harcerze9

Znadniemna.pl za brzesc.msz.gov.pl

1 odpowiedź Warsztaty instruktorskie

  1. Andrzej Odpowiedz

    13 listopada, 2016 w 11:12

    Szkoda, ze nie ma podpisow pod zdjeciami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *