Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ZPB rozpoczyna cykl warsztatów metodycznych dla nauczycieli języka polskiego

Już za tydzień, 30 czerwca, wspólnie z Fundacją Wolność i Demokracja na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej RP rozpoczyna w Grodnie cykl warsztatów metodycznych dla nauczycieli, uczących języka polskiego w różnych formach i ośrodkach edukacyjnych na terenie Białorusi.

Pierwsze spotkanie nauczycieli języka polskiego z Białorusi w ramach tegorocznego cyklu warsztatów metodycznych, organizowanych przez , odbędzie się w Grodnie i potrwa od 30 czerwca do 2 lipca. Poprowadzą warsztaty doświadczeni specjaliści z zakresu pedagogiki i polonistyki, wykładający na co dzień na Uniwersytecie w Białymstoku.

Tematem spotkania będą: „Metody aktywizujące w nauczaniu języka polskiego, nauka gramatyki i ortografii, praca z tekstem literackim”.

Związek Polaków na Białorusi zachęca do wzięcia udziału w warsztatach metodycznych wszystkich nauczycieli, wykładających język polski na terenie Białorusi, niezależnie od ich przynależności organizacyjnej, czy miejsca stałej pracy.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach można kierować na adres e-mailowy: zpbgrodno@gmail.com, bądź pod telefon: +375152744423.

Znadniemna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *