HomeSpołeczeństwoXX Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii

XX Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii

W dniach 15-17 września br. w Warszawie i Toruniu odbędzie się jubileuszowa XX Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców i osoby zainteresowane polonijną działalnością gospodarczą do udziału w tej ważnej imprezie gromadzącej przedsiębiorców z całego świata.

Światowe Konferencje Gospodarcze Polonii to miejsce dialogu środowisk gospodarczych Polonii ze wszystkich kontynentów. Osobiste relacje powstałe podczas tych spotkań to ważny element służący międzynarodowej współpracy na globalnym rynku.

W konferencji tradycyjnie uczestniczyć będą naczelne władze państwowe, samorządowe, firmy krajowe i polonijni właścicieli firm z różnych zakątków świata. Ważnym jest również wskazywanie na osoby, które pracują dla firm zewnętrznych w swoich krajach osiedlenia, gdyż jest to szczególnie cenne zważywszy na perspektywę międzynarodowej wymiany doświadczeń i transfer know-how.

Celem konferencji jest rozwijanie międzynarodowej współpracy gospodarczej osób polskiego pochodzenia oraz powiązań między krajami osiedlenia a Macierzą. Tematyka konferencji obejmuje wszystkie sfery życia gospodarczego firm prowadzonych przez Polonię na całym świecie. Prezentacje prowadzą m.in. partnerzy konferencji, niezależni eksperci i konsultanci oraz przedstawiciele firm uczestniczących.

Organizatora konferencji, Fundację Polonia wspiera w tym roku, jako współorganizator, Fundacja Lux Veritatis oraz Samorząd i Prezydent Torunia.

Konferencja odbędzie się w dniach 15-16-17 września.

Poniżej list organizatorów zawiadamiający o imprezie i zawierający dane kontaktowe.

Więcej informacji na stronie Fundacji Polonia. Organizatorzy czekają na wszelkie pytania dotyczące udziału w konferencji pod adresem biuro@fundacjapolonia.pl.

Znadniemna.pl

 

No comments

leave a comment