Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

„Stanisław Moniuszko – Polski Patriota” – III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

zachęca dzieci i młodzież (w wieku od 4 do 18 lat) do udziału w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „ – Polski Patriota”. Termin nadsyłania zgłoszeń – do końca grudnia 2018 r.

Konkurs jest organizowany z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora, która przypada w maju 2019 r. Wtedy też zaplanowano galę finałową, podczas której zostaną wręczone nagrody. Celem przedsięwzięcia jest pogłębienie wiedzy o życiu Stanisława Moniuszki, promowanie twórczości kompozytora oraz przypomnienie zwyczajów i tradycji narodowych związanych z jego utworami.

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką (rysunek, grafika, malarstwo) na papierze (ewentualnie na tkaninie) z wykluczeniem technik komputerowychPrace należy wysłać do Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, 03-833 w terminie:

  • do 10 grudnia 2018 r. – drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego);
  • do 31 grudnia 2018 r. – bezpośrednio do Centrum Promocji Kultury.

Organizatorem konkursu jest Koło Miłośników Muzyki przy Okręgu Warszawskim Związku Polskich Artystów Plastyków. Inicjatywa otrzymała Narodowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018 oraz honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie http://owzpap.org/iii-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy-stanislaw-moniuszko-wielki-patriota-w-200-rocznice-urodzin-ojca-opery-polskiej/

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Departament Informacji i Promocji

Ministerstwa Edukacji Narodowej

Znadniemna.pl za men.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *