Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zespół „Akwarele” ogłasza nabór młodych artystów!

Rekrutację dzieci uzdolnionych wokalnie ogłosił, działający w Polskiej Szkole Społecznej przy Związku Polaków na Białorusi w Grodnie, zespół wokalny „Akwarele”.

Zespół „Akwarele” śpiewa na koncercie z okazji 30-lecia działalności Związku Polaków na Białorusi

W zespole, który ma na swoim koncie wiele występów – m.in. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie oraz na prestiżowych imprezach organizowanych przez , śpiewają dzieciaki w wieku od 8 do 14 lat. Wielu z nich po osiągnięciu starszego wieku opuszcza zespół, traktując doświadczenie zdobyte podczas śpiewania w nim jako odskocznię do podjęcia próby robienia indywidualnej kariery wokalnej.

Proces doroślenia młodych artystów powoduje, że w zespole zwalniają się miejsca dla uzdolnionych wokalnie dzieci, które jeszcze nie miały okazji zademonstrować swój talent szerszej publiczności. Taki moment, wraz ze zbliżającym się (14 września) rozpoczęciem nowego roku szkolnego w Polskiej Szkole Społecznej przy ZPB w Grodnie właśnie nadszedł i Dział Kultury ZPB postanowił ogłosić nabór nowych artystów do wokalnego zespołu, który już stał się wizytówką szkoły.

W związku z powyższym Dział Kultury ZPB zachęca wszystkich zainteresowanych udziałem ich dzieci (wiek od 8 do 14 lat) w zespole „Akwarele” do składania zgłoszeń droga telefoniczną, dzwoniąc pod numer w Grodnie 71-81-81, bądź e-mailową, pisząc na adres elektroniczny: zpb.kultura@gmail.com.

Znadniemna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *