Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Festiwalu „Kolorowe Nutki”!

Jeszcze przez dwa tygodnie, do 15 kwietnia, można zgłaszać dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne oraz młodych solistów do udziału w VII edycji dorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Kolorowe Nutki”.

 

Wydarzenie jest organizowane przez i odbędzie się 5 maja 2019 roku w Grodnie. Jak zaznaczają organizatorzy Festiwalu „Kolorowe Nutki” w regulaminie konkursowym, do udziału w Konkursie zostaną dopuszczeni soliści w wieku do 16 lat, którzy będą oceniani przez Jury w trzech kategoriach wiekowych: 6-10 lat; 11-13 lat oraz 14-16 lat. Podział na kategorie wiekowe w przypadku artystów śpiewających zespołowo – nie został przewidziany. Organizatorzy zaznaczają jedynie, że liczba uczestników w każdym zespole nie może większa, niż 6-ciu artystów, a ich wiek nie może przekraczać 16-tu lat.

Laureaci Festiwalu w poszczególnych kategoriach, którym zostaną przyznane I, II i III miejsca, otrzymają Dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Do udziału w konkursie nie zostaną dopuszczeni zwycięzcy ubiegłorocznej edycji „Kolorowych Nutek”.

Szczegółowe informacje o zasadach udziału w Festiwalu i jego części konkursowej można przeczytać w Regulaminie, który załączamy do niniejszej publikacji. W załącznikach znajdziecie Państwo także Kartę zgłoszeniową do udziału w Festiwalu, którą należy wypełnić i wysłać na adres e-mailowy: .kultura@gmail.com.

Załączniki do pobrania:

Regulamin konkursowy

Karta zgłoszeniowa uczestnika

Znadniemna.pl

1 odpowiedź Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Festiwalu „Kolorowe Nutki”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *